Dizi&Kitap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizi&Kitap

Kitap Film ve Dizi replikleri ve yeni çıkacak kitaplar hakkındaki tüm bilgiler. ♥ :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Sezon 1. Bölüm | Rose

YazarMesaj
Brooke Davis
Yönetici
Brooke Davis

1. Sezon 1. Bölüm | Rose Empty
MesajKonu: 1. Sezon 1. Bölüm | Rose   1. Sezon 1. Bölüm | Rose Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 3:34 pm

1. Sezon 1. Bölüm | Rose Images?q=tbn:ANd9GcTvTCgciL0LLKjWdHx8e0J1BLzoOkPtrCkn42a7xPhqOFiPDh9noQ

Doctor Who'nun ilk bölümü, Christopher Eccleston'un canlandırdığı Doctor'un Rose ile tanışmasını konu alır. Ben de dahil birçok arkadaşımızın Doctor'la tanıştığı ve Rose ile birlikte bizlerin de Doctor'un gizemli dünyasına adım attığı bölümdür. Bu yüzden çok özel bir bölüm olduğunu düşünüyorum.

"Rose Tyler, Doktor adında esrarengiz bir yabancıyla tanışır ve hayatı baştan sona değişir. Çok geçmeden annesi ve erkek arkadaşı dahil tüm Dünya'nın tehlikede olduğunu öğrenir. Tek kurtuluş umudu, mavi renkli küçük bir polis kulübesinin içinde saklıdır."
https://dizikitap.hareketforum.net

1. Sezon 1. Bölüm | Rose
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Kuralları
» Bölüm İsimleri
» 9.Sezon
» Chuck 5. Sezon Spoiler
» Pretty Little Liars 3.sezon onayını aldı! <3