Dizi&Kitap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizi&Kitap

Kitap Film ve Dizi replikleri ve yeni çıkacak kitaplar hakkındaki tüm bilgiler. ♥ :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor.

YazarMesaj
Brooke Davis
Yönetici
Brooke Davis

Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor. Empty
MesajKonu: Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor.   Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 3:45 pm

Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor. Images?q=tbn:ANd9GcSACS5d78C1WKYqUjqb_x0U_20_Qyv1ibeOKpCaZSzO85IyJJju
Linda Hamilton'ın Chuckdaki yeni sahnesi Chuck'ın annesi zorlu bir dövüş sahnesine hazırlanıyor. "Boğuşmayı seven kaygısız biri olsam da çok fazla çekim yapıyorlar." diye yorum yapan Linda Hamilton şöyle devam etti "Her aksiyon sahnesi için 2 saat uğraşıyoruz, yani amacımız zor olanı sizlere kolay gösterip eğlendirmek." Aksiyonu kolay göstermek için Linda Hamilton'dan başkası bulunamazdı. 20 yıldan önce çıkış yaptığı Terminatör'deki Sarah Connor karakteriyle ünlenen aktris şimdi ise 54 yaşında ve Anne Bartowski'yi oynuyor. Hamilton aynı zamanda casusluk ve aksiyon dizileri dışında Weeds'de komik tarafını da göstermişti. Bu dizide de başlamasının ana nedenlerinden bir tanesinin de komedi olmuş olmasını da söyledi. "Kahkahlar la gülüp izlediğimde bu diziye katılman gerektiğine karar verdim, dizinin kendini ciddiye almaması durumuna bayıldım." dedi Hamilton. Chuck'ın babası öldüğünde annesinin gizli bir organizasyonda casusluk yaptığını açıklayan bir kayıt ve belgeler bıraktı. Linda Hamilton ise işe geldiği ilk günü şöyle açıklıyor: "Geldiğim ilk günü, üç tane sahne çektik ve hepsinde birini öldürüyordum, yapımcılara dönüp 'Ben iyi kızmıyım şimdi?' diye soru sordum onlarda 'hmm..Bilmiyoruz' diye cevap verdiler." Bu sezon için 4 ile 7 arasında bölüm çekecek olan Hamilton, oğluyla eninde sonunda karşılaşacaklarını söyledi. "20 yıldan sonra oğlunu ilk defa görecek, bırakın kitaplardaki duygusal sahneleri, herşeyden farklı olacak karşılaşmaları." Aynı zamanda kızıyla da sahneleri olacağını belirten Hamilton şöyle devam etti: "Bambaşka bir sahne, içlerinde tutulan duyguları bir anda açığa çıkardıkları ve aktör olarak da çok tatmin edici bir sahne." Hamilton'ın ise ne kada konuk oyuncu olarak kalacağı ise belli değil, ne kadar anlaşması olsa da uzatacaklar mı belli değil. "Çekici, eğlenceli, 80'lerde yaptığımın aynısı sadece kıyafetler iyi!" diye dalga geçerek sözlerini bitiriyor Linda Hamilton.
Chuck'ın annesi zorlu bir dövüş sahnesine hazırlanıyor.

"Boğuşmayı seven kaygısız biri olsam da çok fazla çekim yapıyorlar." diye yorum yapan Linda Hamilton şöyle devam etti "Her aksiyon sahnesi için 2 saat uğraşıyoruz, yani amacımız zor olanı sizlere kolay gösterip eğlendirmek."

Aksiyonu kolay göstermek için Linda Hamilton'dan başkası bulunamazdı. 20 yıldan önce çıkış yaptığı Terminatör'deki Sarah Connor karakteriyle ünlenen aktris şimdi ise 54 yaşında ve Anne Bartowski'yi oynuyor. Hamilton aynı zamanda casusluk ve aksiyon dizileri dışında Weeds'de komik tarafını da göstermişti. Bu dizide de başlamasının ana nedenlerinden bir tanesinin de komedi olmuş olmasını da söyledi. "Kahkahlar la gülüp izlediğimde bu diziye katılman gerektiğine karar verdim, dizinin kendini ciddiye almaması durumuna bayıldım." dedi Hamilton.

Chuck'ın babası öldüğünde annesinin gizli bir organizasyonda casusluk yaptığını açıklayan bir kayıt ve belgeler bıraktı. Linda Hamilton ise işe geldiği ilk günü şöyle açıklıyor: "Geldiğim ilk günü, üç tane sahne çektik ve hepsinde birini öldürüyordum, yapımcılara dönüp 'Ben iyi kızmıyım şimdi?' diye soru sordum onlarda 'hmm..Bilmiyoruz' diye cevap verdiler." Bu sezon için 4 ile 7 arasında bölüm çekecek olan Hamilton, oğluyla eninde sonunda karşılaşacaklarını söyledi. "20 yıldan sonra oğlunu ilk defa görecek bırakın kitaplardaki duygusal sahneleri, herşeyden farklı olacak karşılaşmaları."

Aynı zamanda kızıyla da sahneleri olacağını belirten Hamilton şöyle devam etti: "Bambaşka bir sahne, içlerinde tutulan duyguları bir anda açığa çıkardıkları ve aktör olarak da çok tatmin edici bir sahne."

Hamilton'ın ise ne kadar konuk oyuncu olarak kalacağı ise belli değil, anlaşması olsa da uzatacaklar mı kesin bir söz kimse söylemiyor. Fakat "Çekici, eğlenceli, 80'lerde yaptığımın aynısı sadece kıyafetler iyi!" diye dalga geçerek sözlerini bitiriyor Linda Hamilton.
https://dizikitap.hareketforum.net

Linda Hamilton Chuck'ı anlatıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası